Raven 3124 USB 3.1 isolator
  • Raven 3124 USB 3.1 isolator
  • Raven 3124 USB 3.1 isolator

Raven 3124 USB 3.1 isolator/extender

€ 1.273,00
Exclusief belasting
Beschikbaarheid: 4 tot 6 werkdagen

De Raven 3124 USB 3.1 is 's werelds eerste en enige backward compatible USB 3.1 extender/isolator. De Raven kan USB 3.1 maar dus ook USB 2.0 en 1.1 signalen over multimode glasvezelkabel verlengen en isoleren tot 200 meter. De Raven is compatibel met Windows, Mac OSX en Linux.

Aantal

De USB 3.1 Raven 3124 is een 4 poorts oplossing die USB 3.1 signalen kan isoleren en verlengen tot 200 meter over multimode glasvezelkabel. Door het gebruik van glasvezel biedt de Raven stabiele, snelle en geïsoleerde verbindingen.

De Raven 3124 ondersteunt 5 Gbp/s doorvoer en beschikt over Icron's gepatenteerde ExtremeUSB wat echte plug-and-play-functionaliteit garandeert. De Raven is compatibel met alle belangrijke besturingssystemen (Windows, Mac OSX en Linux). 

Product 4-port Raven 3124 USB 3.1 extenderset
Afstand Max. 200 meter lengte systeem kabel
Glasvezel Duplex LC
Kabel OM3 Multimode single fiber (NIET inbegrepen)
USB type USB 3.1 / USB 2.0 / USB 1.1
LAN Fast-Ethernet pass-through
Stroom EU Voedingsadapters inbegrepen
Garantie 2 jaar



00-00438

Specifieke referenties

Downloaden

DVFX-100 datasheet

Datasheet DVFX-100 DVI isolator

Downloaden (399.28k)

7 andere producten in dezelfde categorie: